Jesteś tutaj: StartAktualnościXIII Mistrzostwa Polski w Karate Fudokan - 2017

XIII Mistrzostwa Polski w Karate Fudokan - 2017

Organizatorem XIII Mistrzostw Polski w Karate Fudokan był Polski Związek Karate, Komisja Karate Tradycyjnego i Fudokan, UKS "Satori" Mikołów oraz MOSiR w Mikołowie.

XIII MP w KARATE FUDOKAN - Mikołów 22-04-2017r.
Na starcie stanęło około 150 zawodniczek i zawodników z 25 klubów z całej Polski, którzy startowali w trzech kategoriach wiekowych: junior młodszy, junior i senior z podziałem na kata indywidualne, kumite indywidualne i fuku-go. Nasz zespół w 5 osobowym składzie wywalczył 9 medali (w tym 2 złote, 2 srebrne i 5 brązowych). Najlepiej spisała się Paulina Kern (na zdjęciu), która zdobyła indywidualnie trzy medale z każdego koloru. Zawodniczka w dniach 05-07 maja 2017r. będzie reprezentować nasz kraj i zarazem klub w XIIIth World Karate Championship For Club, które odbędą się w Ferrara (Włochy).