Jesteś tutaj: StartAktualnościWrocław Open - 2017 (I edycja)

Wrocław Open - 2017 (I edycja)

Organizatorem kolejnej edycji Turnieju Karate Wrocław Open był WKSA "Budokan" Wrocław.

TURNIEJ KARATE WROCŁAW OPEN - 14-05-2017r. WROCŁAW

Na starcie stanęło 360 zawodniczek i zawodników z 18 klubów w tym zagraniczny klub karate z Jesenika (Czechy). Trenerzy Marek i Łukasz Zabiegała na tę imprezę wytypowali 11 osobowy skład. Jednak tym razem nie wszystkim zawodnikom się powiodło i musieli uznać wyższość swoich koleżanek i kolegów. Na szczególne wyróżnienie zasługuje dobrze rokująca niespełna 6-letnia debiutantka Antonina Barwieniec (na zdjęciu), która w konkurencji kata ind. dziewcząt rocznik 2010 i młodsze zdobyła brązowy medal. W ogólnej klasyfikacji medalowej nasz klub z dorobkiem 7 medali (3 złote, 1 srebrny, 3 brązowe) zdobytych tylko w konkurencjach kata uplasował się na trzeciej pozycji za gospodarzami WKSA "Budokan" Wrocław i Goju-Ryu Ścinawa.