Jesteś tutaj: StartArchiwum wiadomościStypendium sportowe dla Pauliny Kern

Stypendium sportowe dla Pauliny Kern

 
L Zabiegala M Stypen Marsz
 
 
 
 
Uzdolnionym zawodnikom reprezentującym
województwo opolskie przyznano stypendia sportowe
 
 
 
  

zarówno w sportach indywidualnych i drużynowych. W imieniu Zarządu Województwa Opolskiego stypendia wręczyli wicemarszałek Stanisław Rakoczy oraz radni sejmiku województwa opolskiego: Grzegorz Sawicki i Janusz Trzepizur. Gratyfikacje przyznane zostały za wyniki sportowe z 2015 roku. W związku z powyższym z naszego klubu Paulina Kern otrzymała zaproszenie na uroczyste wręczenie stypendiów, które odbyło się 23-05-2016r. w sali Orła Białego przy Urzędzie Marszałkowskim w Opolu. Stypendium jest wyrazem uznania dla osiągnięć zawodnika w danym sporcie. Paulina w 2015 roku zdobyła brązowy medal w kumite ind. kadetek 14-15 lat (-50 kg) oraz V miejsce w kata ind. kadetek podczas Mistrzostw Świata w Karate, które odbyły się w Maribor (Słowenia).

   

Naszej zawodniczce życzymy kolejnych udanych startów