Jesteś tutaj: StartBilans medalowy

Bilans medalowy

 

 

PRZEGLĄD WYDARZEŃ ROKU 2018 KLUBU LKS „POLONIA-TORAKAN” - BIAŁA

Podsumowując ubiegły rok warto przypomnieć miłe wydarzenia, które na trwałe zapisały się w pamięci uczniów i Shihana Marka Zabiegały, dając powody do zadowolenia i wielkiej radości. Zawodnicy z klubu uczestniczyli w 6 imprezach rangi ogólnopolskiej oraz międzynarodowej.

Zobacz wyniki

Bilans medalowy  (plik *.pdf)

 

Najważniejszą imprezą był wyjazd na: 

XIVth WORLD KARATE CHAMPIONSHIP FOR CLUB - 28-29.04.2018r. TARVISIO (WŁOCHY) w których zawodniczka

Paulina Kern - zdobyła:

  • 1 place - junior (16-17 years) kumite female (-50 kg)

 

Najlepszą zawodniczką klubu w roku 2018 została Paulina Kern - z dorobkiem: 3 złote, 1 srebrny i 1 brązowy medal.
Najlepszym zawodnikiem klubu w latach 1991-2018 został Michał Zabiegała – z dorobkiem: 76 złotych, 42 srebrnych i 45 brązowych medali.

 

Klub zdobył wysokie punktowane miejsca w ogólnej klasyfikacji medalowej:

 - IV miejsce - XIV Międzynarodowe Karate - WKF "Ronin-CUP", 24-03-2018r. - Dąbrowa Górnicza

 

Roczny bilans medalowy za 2018 rok: 35 medali (11 złotych, 9 srebrnych i 15 brązowych).

Ogólny bilans medalowy za lata 1991-2018: 2 719 medali (882 złote, 769 srebrne i 1 068 brązowe).

 

image001

image003

Wzorem lat ubiegłych w ciągu roku, oprócz regularnych treningów odbył się zimowy obóz w Pokrzywnej (w górach opawskich) oraz letni obóz w Sianożętach (nad morzem), który jest stałym elementem cyklu ćwiczeń prowadzonych przez trenera Marka Zabiegałę. Jest on ciekawym połączeniem treningu i wypoczynku, doskonali wytrwałość, dyscyplinuje i daje okazję do zdobycia wyższych stopni. Aby zachęcić uczniów do udziału w obozach i zgrupowaniach, trener Marek Zabiegała nie ustaje w wymyślaniu nowych form treningowych. Sam również bierze udział w różnorodnych szkoleniach w dziedzinie sztuk walki z najlepszymi mistrzami karate, m.in. Kenneth Funakoshi, Hideo Ochi, Masataka Oshita, Akihiko Kijima, Yoshinobu Ohta, Carlo Fugazza, Luca Valdesi, Christophe Pinna, Wayne Otto, Antonio Oliva Seba, Jose Manuel Egea, Luis Maria Sanz, David Felix, Robert Gomis, Aaron Booker, Giuseppe Beghetto oraz innymi, z którymi zaszczytem jest trenować. Ponadto regularnie uczestniczymy w corocznym Międzynarodowym Seminarium Sztuk Walki i Technik Interwencji, które odbywają się w Nysie.