Jesteś tutaj: StartWyniki aktualneXIII WTKA & SKDUN EUROPA Karate and Kobudo Cup for Club - RONIN CUP 2017

XIII WTKA & SKDUN EUROPA Karate and Kobudo Cup for Club - RONIN CUP 2017

   

 

 

 

 

 

 

Blisko 300 zawodniczek i zawodników z 7 krajów (Bośni i Hercegowiny, Białorusi, Rosji, Rumunii, Słowacji, Włoch i Polski) uczestniczyło w XIII WTKA & SKDUN EUROPA Karate and Kobudo Cup for Club - RONIN CUP.

XIII WTKA & SKDUN EUROPA - 11-03-2017r. DĄBROWA GÓRNICZA

Organizatorem imprezy był Klub Sportowy "Ronin" z Dąbrowy Górniczej. Bialskie "Tygrysy" w 7-osobowym składzie wywalczyły IV miejsce (za co otrzymały piękny puchar) w ogólnej klasyfikacji punktowej z dorobkiem 6 złotych, 1 srebrny i 9 brązowych medali. Najlepiej spisał sie Jakub Walczak, który dwukrotnie stawał na najwyższym stopniu podium w kata ind. mężczyzn 17-21 lat wszystkie style oraz w kata ind. mężczyzn 15-18 lat kata stylowe.

 

Poniższa tabela przedstawia szczegółowe wyniki:

kata indywidualne mężczyzn 17-21 lat (wszystkie style)

I miejsce

Jakub Walczak

kata indywidualne mężczyzn 15-18 lat (stylowe)

I miejsce

Jakub Walczak

kata indywidualne kobiet 15-18 lat (stylowe)

I miejsce

II miejsce

Paulina Kern

Julia Zgorzelska

kata indywidualne dziewcząt 11-13 lat (wszystkie style)

I miejsce

Marta Sznajder (fot.2 na podium)

kumite indywidualne point dziewcząt 8 lat i mniej (Fantom)

I miejsce

Emilia Zapotoczna (fot.3 na podium)

kata indywidualne kobiet 14-16 lat (wszystkie style)

III miejsce

Julia Zgorzelska

kumite indywidualne point kobiet 13-15 lat (-53 kg)

III miejsce

Paulina Kern

kata indywidualne chłopców 11-13 lat (wszystkie style)

III miejsce

Paweł Bożek

kumite indywidualne ippon shobu chłopców 13-14 lat (-50 kg)

III miejsce

Paweł Bożek

kumite indywidualne point dziewcząt 7-10 lat (+30 kg)

III miejsce

Alicja Aleksandrowicz

kata indywidualne dziewcząt 7 lat i mniej (wszystkie style)

III miejsce

Emilia Zapotoczna

kata indywidualne dziewcząt 9 lat i mniej (stylowe)

III miejsce

Emilia Zapotoczna

kata drużynowe dual seniorów 18 lat i więcej

I miejsce

Paweł Bożek, Jakub Walczak

kata drużynowe dual kobiet 14-17 lat

III miejsce

Paulina Kern, Julia Zgorzelska

kata drużynowe kobiet 14-17 lat

 

III miejsce

Paulina Kern

Marta Sznajder

Julia Zgorzelska