Jesteś tutaj: StartWyniki archiwalneWyniki 2013Mistrzostwa Europy w Karate - Caorle (Włochy-2013)

Mistrzostwa Europy w Karate - Caorle (Włochy-2013)

Caorle_2013

 

 

 

 

 

W dniach od 17.05-19.05-2013r. w Caorle (Włochy) odbyły się Mistrzostwa Europy w Karate.

Kadrę Polski reprezentowali również powołani zawodnicy z naszego klubu:

  • Łukasz Zabiegała w kumite ind. seniorów -70 kg zdobył złoty medal, ten sam kolor krążka wywalczył w kumite druż. seniorów wraz z (Łukaszem Borowskim, Andrzejem Mrowcem i Mateuszem Zarzeckim - zawodnicy z Wielkopolski). Warto nadmienić, że Łukasz wszystkie walki w "drużynówce" wygrał i jedną zremisował, (na zdjęciu w środku).

 

  • Michał Zabiegała w kumite ind. młodzieżowców -60 kg zdobył brązowy medal oraz IV miejsce w kata druż. młodzieżowców w składzie z (Janem Sieradzkim i Markiem Zmierczakiem - zawodnicy z Dolnego Śląska). Michał ponadto pozytywnie spisał sie w kata ind. młodzieżowców zajmując V miejsce (do ścisłego finału, czterech zawodników, zabrakło 0,1 pkt). W tej konkurencji "dominowali" zawodnicy z Rumunii, (na zdjęciu drugi od prawej).

 

  • Michał Kuteń w kumite ind. juniorów +75 kg wywalczył III m., a w kata ind. juniorów zajął IX pozycję. Noty sędziów nie pozwoliły zakwalifikować się Michałowi do półfinału (8 zawodników), (na zdjęciu pierwszy od lewej).

 

  • Jakub Walczak startował w kumite ind. kadetów -55 kg i jak jego starsi koledzy nie zawiódł, zajął w tej konkurencji III miejsce. Startował również w kata druż. kadetów reprezentując Polskę z kolegami z Dolnego Śląska - Bartoszem Bajorkiem i Damianem Lucińskim, lecz ogólnie słabe przygotowanie nie pozwoliło zakwalifikować się zawodnikom do ścisłego finału, (na zdjęciu drugi od lewej).

Wyniki z ME Fudokan - (kliknij *.pdf 1,57 MB)

Ranking medalowy - (kliknij *.pdf 92 KB)

Gratulujemy naszym zawodnikom!!!