Jesteś tutaj: StartWyniki archiwalneWyniki 2017XIII World Karate Championship for Club

XIII World Karate Championship for Club

 

 

Paulina Kern - reprezentowała nasz klub i zarazem kraj na XIII Klubowych Mistrzostwach Świata, które odbyły się w pierwszy weekend maja w miejscowości Ferrara (Włochy).

XIIIth WORLD KARATE CHAMPIONSHIP FOR CLUB 05-07.05.2017 - FERRARA (WŁOCHY)

 

Na zawody zgłosiło się 1400 zawodniczek i zawodników z około 200 klubów z 12 państw. Paulina z tej imprezy wróciła z dwoma złotymi medalami, wystartowała w kata indywidualnym i kumite indywidualnym. Po bardzo dobrym występie w eliminacjach i półfinale kata ind. dostała się do ścisłej, finałowej czwórki. W finale zaprezentowała kata Goju-Shiho-Sho i wygrała swoją konkurencję, pokonując swoje rywalki. Natomiast w kumite ind. po ładnych walkach eliminacyjnych, Paulina w finale spotkała się z zawodniczką z Włoch, wygrywając z nią w pięknym stylu.

Szczególne podziękowania dla Pana Rafała Lalika z UKS "Satori" Mikołów, który opiekował się naszą zawodniczką. 

WYNIKI - PAULINA KERN:

  • 1 place - Kata ind. Cadets (14 to 15 years)
  • 1 place - Kumite ind. (-45 kg) Cadets (14 to 15 years). 

 

Gratulujemy!!!